< Kí Szám 420230231899 ; Kiszám.hu? – Telefonszámok kutatása és hozzászólások 420230231899

Adja meg a telefonszámot


Kiszám.hu? Felvegyem ezt a számot?420230231899

Segítsünk egymásnak felfedni a problémás szolgáltatásokat

A szerver egy vita- és értékelő fórum (az egyetlen legális forma egy visszafordított telefonszám-adatbázis számára). A szám megadásával megkapja más felhasználók tapasztalatait. Az értékelés is hasznos. A felhasználók gyakran említik az üzemeltető céget és annak üzleti célját hozzászólásaikban. Érdekes a teljes telefonközpontok feltárásának funkciója. A szerver nem tárolja az Ön adatait, és nem továbbítja azokat tovább.
Szám 420230231899
Értékelés: obtěžující | Keresések: 86592×

Hozzászólás hozzáadása














Mások véleménye az interneten

+420230231899 nebezpečné
Taky mi volali asi před měsícem a to 2x a vzhledem k divné předvolbě jsem to nebrala...neberu neznámé čísla... ale jak tak právě čtu tak jsem ráda že jsem to nevzala...
2011-03-17 17:45:30
Honza neutrální
Pořád mi volá toto číslo. Neznáte jej někdo?
2010-10-21 23:35:53
maudib obtěžující
včera mi z čísla volala paní a jelikož jsem ji během 17 s sdělila že nemám zájem a ať už nevolá, tak byla podle hlasu dost otrávená
2011-08-25 10:25:07
Lucka Frýdlová obtěžující
Včera mi taky paní z tohoto čísla volala a nabízela řetízek... Řekla jsem jí, že pochybuji o její normalitě když nabízí \"zajíce v pytli\", a že nejsem debil abych jí řekla svoje jméno a adresu. Odpoklonkovala jsem jí slovy že tohle už je vrchol a řekla jsem jí \"Sbohem\". Doufám, že už nikdy nezavolá.
2011-06-23 08:23:18
Laďa neutrální
Podle toho co zde čtu, jsem asi v pěkným průseru. Volali mě taky, myslel jsem , že se mě ozvala firma, na jejichž telefon čekám. Nechal jsem si poslat nějakej holíci strojek, s tím, že mě za měsíc pošlou náhradní čepelky. Co se stane, když si zásilku nepřevezmu a pošta ji pošle nazpět???
2011-04-23 12:22:48
Libor nebezpečné
Je to číslo podělanýho xindla, který prý zastupuje nějakou švédskou firmu a nejdříve s Vámi udělá průzkum, aby Vám za týden oznámil, že jste vyhrál nějaké tretky. Típnul jsem to dřív, než se paní stačila rozpovídat. Doporučuji to i ostatním. Mladším lidem doporučuji informovat jejich babičky a dědy o postupu, když jim někdo takový zavolá, protože senioři jsou důvěřiví a často se neumí proti takovýmto hyenám bránit.
2011-03-10 08:51:47
Sona obtěžující
Taky si mě vybrali:-(. Ta kravka mi vzbudila děti (nachápu proč volá v době, kdy většina lidí vstává do práce nebo ještě spí), neobtěžovala se ani představit a naštěstí to vypadlo. Minulý týden volala když jsme byli na dovolené, začala něco chrlit, tak jsem jí to zavěsila. Ještě jednou zavolá, tak jí rovnou pošlu do pr..... Mě ani tak nevadí tenhle způspb prodeje (chápu, že v dnešní době je těžké sehnat práci), jako spíš to, že když už zavolá a otravuje, ani se nezeptá, jestli mám chvilku, jestli neruší...
2011-01-17 08:11:49
Kmín nebezpečné
Včera volali tak jsem nebral děkuji.
2011-04-20 11:38:11
Kamil nebezpečné
Nestačí jen do telefonu říct NE, je potřeba vyžádat bezdlužnost!
2010-10-26 12:24:57
tolikkk neutrální
Hello. And Bye.
2018-02-23 10:24:48
Osho nebezpečné
To je marketing firmy Courlux. Nabídnou vám žiletky za 69czk na zkoušku zadarmo a pak po vás budou chtit jen pokuty na nezaplacených složenkách, případně vás bude kontaktovat inkasní kancelář. V každém případě velmi podvodné a nepříjemné. Radím, abyste se s firmou kontaktovali, nechali se vymazat z její databáze, vyžádali si písemné vyjádření o bezdlužnosti, případně kontaktovali SOS(Společnost pro ochranu spotřebitele), QMagazín a Miniterstvo obchodu. , <br> tento telefonát se může pěkně prodražit!!!!


2010-10-24 15:05:33
Adél obtěžující
Taktéž mi volali a dost brzy ráno, ještě, že si vypínám zvuk a neberu cizí čísla.
2011-04-21 11:46:56
Osho obtěžující
Courlux a Flexifront jedno jsou! Buď je vůbec nezvedejte nebo nabídky odmítejte!!!
2010-10-24 15:06:29
Bára neutrální
Asi před rokem jsem měla obdobnou zkušenost, nevím, jestli se jedná o stejnou firmy (resp. firmy), ale matně si pamatuji, že mi jakási firma přes telefon zaslala holicí strojek a jakási firma (možná ta stejná, možná jiná, to už si bohužel nevybavím) zase šperky jen za cenu poštovného 89,-.
Lidé se zdravým rozumem asi takového operátora pošlou rovnou \"někam\", já ale jejich nabídku využila. Pominu to, že dva ze tří šperků ještě dneska sem tam nosím, neboť jsou poměrně pěkné :D, dala se služba jednoduše odobjednat na jejich internetových stránkách bez jakýchkoli sankcí.
Takže ano, může to otravovat a nutí vás to \"kupovat zajíce v pytli\", ale zase se dá bezpečně zrušit.
2011-06-28 16:52:54
Sal nebezpečné
Dneska mi volali 3krát za sebou..potřetí jsem to zvedla a už to jelo..nabídka nějakýho úžasnýho náhrdelníku jen za 39 kč plus 89 poštovné..Tak jsem paní řekla, že moc dobře vim, o co jde a nestojim o to dostávat další půlrok nevyžádaný balíčky..tak mě přesvědčovala, že jejich firma to rozhodně nedělá. No, dala pokoj až když sem jí sdělila, že studuju práva..každopádně kamarádům z tohohle čísla volali s nabídkou holících strojků, spodního prádla a dalších kravin..
2011-05-14 20:25:27
Bacon neutrální
Slečna nebo paní mi dnes z tohoto čísla nabízela holící strojek za 89 Kč (tedy cenu poštovného a balného). Slušně jsem ji odmítl a ona to zkusila ještě jednou, ale bez nějakých nátlaků, jako u jiných čísel.

Takže za mě je to číslo mírně obtěžující, ale neškodné. Snažím se většinou těm lidem vysvětlit, že nejsem jejich naivní cílová skupina.
2011-07-17 16:33:09
Michal obtěžující
Nabídka holících strojků nějaké firmy, přeslechl jsem jaké, za cenu poštovného (89 Kč) na vyzkoušení. Ani jsem se nezeptal kde vzali moje číslo.
2011-06-21 16:39:38
Michal obtěžující
prozvanime to celkem casto, uz me to sere. hajzli :D
2011-07-27 18:43:54
Ivet nebezpečné
Dneska mi volali, bohužel jsem od nich tu nabídku přijala, aby mi dali pokoj. Mám ale pocit, že jsem si taky pěkně tento hovor zaplatila. Stál mě asi 300Kč, protože na stránkách mého operátora, kde se můžu podívat na mou útratu,mi rázem naskočila pěkná pálka...a to jsem nikomu tento měsíc nevolala. Nevíte někdo, jak to teď zrušit? Platili jste taky někdo za ten podělaný hovor??
2011-03-11 16:11:57
xip obtěžující
nabizejí žiletky anejaký nahrdelník v darkovém balení, odmitat odmitat odmitat, rozloučit se a zavěsit :))
2011-04-12 17:41:12
Sudetenman neutrální
Poslal jsem je do (_!_) a nádavkem jsem jim sdělil, že na ně podávám trestní oznámení a okamžitě jsem zavěsil.... :-)))
P.S. Když jsem se ptal, jak přišli k mému číslu, tak prý jim to \"vygeneroval počítač\"... Debilové, kteří mohou působit akorát v tomto DEBILSTÁTU!!!
2011-04-01 13:03:31
Alena nebezpečné
Někdo mi volal z tohoto tel čísla, jelikož jsem v zahraničí nebrala jsem to. Zpět se dovolat nedá. Nic nekupuji, nic nemám a chci, aby mi dali pokoj, kde si můžu stěžovat, popřípadě proti těmto imbecilům zablokovat číslo??
2011-03-06 19:33:12
www obtěžující
Pokud Vam neustale vola nejaky telemarketing, doporucuji stezovat si primo svemu operatorovi. Muze se cukat, ale resit to musi. ( Sam takove stiznosti resim ) Dulezite je rici, ze se jedna o opakovane obtezujici volani. Pokud vse jde, dostane se to az k volajicimu a maate sanci nechat se vyradit z databaze. Rozhodne prudit co nejvice.
2011-05-03 20:12:57

A KdoVolal.CZ és a Kto-Volal.SK szolgáltatás általános feltételei

Ezek a KdoVolal.cz és a Kto-Volal.sk szerver használatának általános feltételei. Minden látogató egyetért azzal, hogy elolvasta ezeket a feltételeket, teljes mértékben megérti azokat, és teljes mértékben elfogadja. Ellenkező esetben köteles azonnal elhagyni az oldalt és nem használni azt.

A szerver célja (a továbbiakban „szolgáltatás”) nem az, hogy megsértse a konkrét számok tulajdonosainak jó hírnevét, hanem lehetővé tenni a felhasználók számára, hogy megosszák tapasztalataikat az adott telefonszámmal kapcsolatban.

A tartalom közös létrehozásának tudatossága

A látogató tudomásul veszi, hogy a szám keresésekor az beillesztésre kerül az adatbázisba és azonnal megjelenik a további látogatók számára.

Az esetleges visszaélések vagy a kommentekkel való kapcsolat esetén az IP-cím rögzítésre kerül. Ez az IP-cím szükség esetén felhasználható (például a komment szerzőjével kapcsolatban stb.).

Kommentálási szabályok

A szolgáltatás nyilvános fórum. A szolgáltató semmilyen felelősséget nem vállal a weboldal használatából vagy létezéséből eredő közvetlen vagy közvetett károkért. Minden komment a szerző szellemi tulajdona, aki teljes mértékben felel a kijelentéseiért, és tudomásul veszi, hogy kommentjeinek teljes mértékben meg kell felelniük ezen feltételeknek.

A felhasználói tapasztalat hozzárendelése a telefonszámhoz a közvélemény véleményét tükrözi, nem a szerver üzemeltetőjét. A szám jelentőséggel csak a kommentekkel bír, amelyek azonban ezeknek a feltételeknek megfelelnek, és amelyeket minden látogatónak el kell fogadnia a weboldal használata során. Eddig csak véletlenszerű karakterhalmazról van szó.

A számok kommentálása nem sértheti a jó erkölcsöt, a magánélet védelmét, illetve a Magyarország vagy a Cseh Köztársaság jogszabályait, nem buzdíthat, nem reklámozhat, és nem utalhat illegális tevékenységre, illetve nem kapcsolhatja azt ilyen tevékenységhez. A kommentek nem ösztönözhetnek faji vagy etnikai gyűlöletre, és nem lehetnek politikai reklámok sem. A szerver bármilyen visszaélése bűncselekménynek minősül, akárcsak a szolgáltatás vagy jó hírnevének megsértésére irányuló kísérlet.

A tartalom tudatos terjesztésének szabályai

Tilos az oldal bármely részének vagy forráskódjának írásos engedély nélküli terjesztése. Tilos továbbá automata robotok irányítása az oldalra, az oldalak tömeges betöltése, crawling, adatgyűjtés, másolás, tárolás és adatközlés. Kivételt képeznek a széles körben elfogadott robotok és keresőszolgáltatók.

A szerver üzemeltetőjének fenntartott jogai

Az oldal üzemeltetője fenntartja a jogot, hogy a feltételeket bármikor, indokolás nélkül módosítsa.

Felelősség

A web által nyújtott teljes szolgáltatás teljesen ingyenes, bármilyen garancia nélkül.

A látogató nem kereshet aktívan hibákat a rendszerben, nem használhatja ki azokat, és nem kerülheti meg a szabályokat. Nem terjesztheti a hibákat harmadik személyeknek, hanem értesíti az oldal üzemeltetőjét, hogy javítani tudja azokat.

Ha úgy érzi, hogy szándékos félretájékoztatás történik a felhasználói kommentek által, a magánélet védelmének megsértésével vagy a Magyarország és Csehország jogszabályainak megsértésével kapcsolatban, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk a „Kapcsolat” szekció űrlapján keresztül.

A szerver a legnagyobb csehszlovák hívott számok adatbázisát használja Kiszám.hu.